Community Dancers Brno - O nás - kdo jsme

O nás - kdo jsme

O nás - kdo jsme

     Jmenujeme se Community Dancers Brno. Jsme společenství lidí všech věkových skupin, které baví společné tancování ve čtverylkách, řadách nebo párech na hudbu od 19. století až po současnost.

     Pokud máte chuť se zapojit do našeho bohatého klubového života, přijďte mezi nás, jste srdečně vítáni. Nejsme uzavřeni žádným dalším tanečním aktivitám - tančíme přece pro radost, aktivní a hodnotné využití volného času. Některé aktivity můžete zhlédnout v našem fotoalbu.

     Dlouhých 8 let, až do konce školního roku 2007/2008 jsme se pravidelně scházeli na CVČ Paleta na ulici Touškova v Brně-Židenicích, odkud jsme byli donuceni odejít a hledat nové místo. Během prázdnin jsme našli vhodné prostory a tedy od začátku následujícího školního roku 2008/2009 máme nové taneční místo a tím je - dříve CVČ Louka, nyní SVČ Lužánky, pracoviště Louka, Bzenecká 23 (Brno-Vinohrady). Zároveň máme nově taneční den čtvrtek pro Line Dance a tradičně středa pro Square Dance (upřesnění termínů zde). Dříve jsme mívali i dětskou sekci, která si říkala Community's Little Kangaroos, ta se scházela ve čtvrtky v CVČ Paleta.

     Mimo tato pravidelná setkání a klubové večery jezdíme společně či jednotlivě na různé tanečně zaměřené víkendové i celotýdenní akce po celé republice i v zahraničí.© 2004-2024
Michal „Dingo“ Janák